Nový bytový dům Zdiměřice, Praha - západ

Lokalita: Zdiměřice - Hrnčířská
Typizace: 8 bytů, od 36m2 do 105 m2
Cena: od 2 370 420 Kč do 3 879 200 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.renix.cz/index.php?sekce=projekty&lokalita=7
Prodejce:
Nový bytový dům Zdiměřice, Praha - západ

Výstavba bytového komplexu Zdiměřice je zahájena na základě vydaného pravomocného územního rozhodnutí a stavebního povolení.
Záhajen prodej bytových a nebytových jednotek tohoto komplexu.

Výstavba bytového komplexu v lokalitě Zdiměřice u Prahy je zahájena. Bytový komplex je rozdělen na dvě řady bytových domů- první řada složena z domů A až E a druhá řada z domů F až J .
Počet bytů v jednotlivých řadách je cca 42 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk. Vybrané byty v přízemí budou mít svou zahradu. Bytový komplex bude pod uzavřením včetně parkovacích míst. Dále je možnost koupě samostatných garáží, které se budou nacházet v 1.NP bytových domů. Uzavřena bude i společná zahrada ve vnitrobloku.
Podání žádosti o kolaudaci první řady plánujeme do konce června 2010.
Podání žádosti o kolaudaci druhé řady plánujeme na jaro 2011.
Cena za m2 bytu je od 38.000,- Kč.
Cena za m2 terasy, balkónu a lodžie je od 22.000,- Kč.
Cena za m2 zahrady je od 1.500,- Kč.
Cena garáží je od 310.000,- Kč.

Naproti bytového komplexu je plánovaná výstavba sportovního areálu s několika tenisovými kurty, squashem, posilovnou, restaurací a wellness centrem.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů