Nový Zličín

Lokalita: Praha 5 - Praha 5 - Zličín, Strojírenská
Typizace: 1+kk - 4+kk
Cena: od 1.950.000,-Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Termín dokončení výstavby: 6-9/2011
WWW: http://www.novyzlicin.cz
Prodejce:
Nový Zličín

Projekt Nový Zličín zahrnuje výstavbu převážně 3 podlažních viladomů, včetně nových komunikací a dětského hřiště, což je základním předpokladem moderního a klidného bydlení. V současné době byla zahájena realizace první etapy, v rámci které budou vybudovány bytové domy A-B-C, ve druhé etapě pak bytové domy D-E.

Tento projekt můžeme právem zařadit do úsporného bydlení !! Vytápění a ohřev vody ve všech domech bude zajištěn tepelnými čerpadly /systém vzduch-voda/ a tak zde budete jako budoucí majitelé bytových jednotek šetřit minimálně 40 - 50 % na těchto nákladech.

Jednotlivé bytové domy jsou situovány při ulici Strojírenská. Do centra je možno dostat se jak autem (cca 15-20 minut) tak i autobusem či tremvají. Zhruba 4 minuty jízdy autem jsou vzdáleny komunikace Pražský okruh (směr letiště Ruzyně, nákupní centrum Šestka) či Rozvadovská spojka (směr Plzeň). Nákupní centra, Metropole Zličín, IKEA, TESCO, GLOBUS a stejně tak i konečná stanice metra B, jsou vzdáleny přibližně 15-20 minut chůze, 5 minut jízdy autem nebo 3 stanice autobusem MHD. Stanice autobusu č. 164 jsou v docházkové vzdálenosti cca 150-200 metrů. Cca 350-400 metrů od objektů je vzdálena konečná stanice tramvají č. 7, 9 a 10 a autobusová zastávka linek č. 180, 380 a 384. Vzhledem k vynikající poloze projektu, který je na rozhraní katastrů Zličín a Řepy, je možno si vybrat z více základních a mateřských škol.
Milovníci aktivního odpočinku naleznou v okolí dostatek sportovišť včetně nově vybudované stezky pro kola a kolečkové brusle.
Pocit moderního a útulného domova zajistí vysoká kvalita standardního vybavení bytů a společných prostor. Budete si moci vybrat ze zajímavé nabídky druhů, materiálů i barev obkladů, keramických dlažeb a podlahových krytin jak ve standardním tak na přání i v nadstandardním provedení. Byty jsou slunné, prostorné, převážně s balkony nebo terasami v různých dispozicích od 1+KK po 4+KK.
Investorovi se podařilo citlivě vnímat názory a rady architektů a společně s nimi vytvořit kvalitní bytový komplex.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů