Nový Tábor - Exluzivní bydlení v Brně Králově Poli

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: 3+kk a 4+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nový Tábor - Exluzivní bydlení v Brně Králově Poli

Výstavba samostatně stojícího rezidenčního nadstandardního domu „NOVÝ TÁBOR“ v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole. Objekt je zasazen do klidného parku.

Devět bytových jednotek o velikosti 3+kk a 4+kk v čtyřpodlažním rezidenčním domě s výtahem. Dispoziční řešení bytů klade důraz na komfort bydlení. V 1 NP jsou garážové stání, sklepy a nebytový prostor. V každém dalším podlaží jsou pouze tři byty dva byty 3+kk a jeden byt 4+kk. Všechny byty mají nejméně jeden velký balkon, u dvou bytů je navíc rozlehlá terasa. Dispoziční řešení bytů klade důraz na komfort bydlení pro rodiny, pokoje mají samostatné vstupy, prostorný obývací pokoj je propojený s kuchyní a jídelním koutem. V každém bytě je i dostatek úložných prostor ( šatny, spíž, technická místnost).

Objekt je zasazen do parku mezi stávající rezidenční zástavbu v jedné z nejvíce vyhledávaných lokalit v Brně na rozhraní městských částí Žabovřesky a Královo Pole. V blízkosti je nákupní a kulturní centrum při ul. Tábor, odkud je spojení MHD s centrem Brna. Bydlení v této lokalitě je velmi komfortní zejména pro rodiny, v okolí je velmi dobrá občanská vybavenost ( jazyková základní škola, školka, koupaliště, obchody).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů