Nový Jundrov - výstavba bytů

Lokalita: Brno - Jundrov
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 39 m2 do 105 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.jundrov.cz
Prodejce:
Nový Jundrov - výstavba bytů

II. etapa projektu Nový Jundrov nabízí 52 rezidenčních bytových jednotek ve dvou nízkopodlažních bytových domech.

V rámci projektu naleznete byty kategorie 1+kk až 3+1+kk s možností změny dispozic na 4+kk a více. Velikost bytu si můžete vybrat od 39 m² - 105 m² s předzahrádkou, balkonem nebo terasou o velikosti až 143 m². Parkování je zajištěno podzemními garážovými parkovacími stáními a venkovními parkovacími stáními.

Jundrov je příjemná část Brna uložena v klidném prostředí pod Kohoutovickými lesy. Patří mezi nejvyhledávanější lokality pro bydlení. Přímo nad Jundrovem se rozléhá obora s hájovnou a množstvím lesních zvířat. Jundrov navazuje na dobrou dopravní infrastrukturu. Nabízí sportovní i kulturní vyžití. Bytové domy jsou zasazeny do atraktivní lokality v blízkosti lesa s výhledem na brněnské panorama a okolní zeleň.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů