Nový Bytový Centrum Běchovice

Lokalita: Praha 9 - Běchovice, Mladých Běchovic
Typizace: od 37m2 do 100 m2 od 1+kk do 4+1
Cena: od 1 830 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www2.remax-czech.cz/bechovice
Prodejce:
Nový Bytový Centrum Běchovice

V I.etapě projektu budou postaveny 3 trojpodlažní domy A,B,C a městská radnice.V podzemním podlaží budou umístěné garážové stání.Projekt se nachází v blízkosti nákupního a zábavního centra ČM-do10min.

Pro pohodlné bydlení obyvatelů, v prvním nadzemním budou umístěné restauraci, kancelářské, obchodní, zdravotní a zábavní střediska. Většina byty je vybavená balkony a terasami. Variabilita objektu umožňuje zakomponování do jednoho celku byty o výměrách 32m2 až a počtech místností tak, aby si každý mohl vybrat podle svých představ. Projekt plně staví na výhodách klasického konstrukčního řešení. Jedná se o klasickou smíšenou železobetonovou a zděnou stavbu na betonovém monobloku (podzemní podlaží a přízemí) s využitím nejmodernějších výrobků osvědčených zahraničních producentů stavebních materiálů). Cihly, z kterých jsou objekty navrženy a realizovány, odpovídají nejnáročnějším pevnostním, zvukovým a tepelným kritériím. Okna a dveře byla zvolena rovněž z klasického materiálu, kterým je dřevo, avšak se speciální povrchovou úpravou prodlužující životnost a zajišťující minimální údržbu.

Nový bytový projekt Centrum Běchovice vzniká v centrální části Běchovic na Praze 9, která je z jihu ohraničena ulicí Českobrodská a z východu pak ulicí Mladých Běchovic. Budoucí komplex je dopravně napojen ze severu na železniční trať směrem na Prahu a Český Brod, na jihu je přímé autobusové a automobilové spojení po Českobrodské do centra Prahy.Architektonické řešení spolu s výhodnou orientací budov umožní společně s rozsáhlými zelenými plochami v okolí garantovat mimořádnou intimitu bydlení. Areál pro vás bude kromě nerušeného bydlení i lokalitou, kde můžete klidně a pohodlně nakupovat a užívat si široké nabídky služeb od restaurace přes kadeřnictví až po čistírnu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů