Novostavby bytů Olomouc - Peškova!

Lokalita: Olomouc - Povel, ulice Peškova
Typizace: od 1+kk do 3+kk, od 30m2 do 101 m2
Cena: od 9 990 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Novostavby bytů Olomouc - Peškova!

Velmi žádané byty pokračují již pátou etapou vý stavby moderního a komfortního bydlení v klidné a atraktivní lokalitě. Připravujeme pro Vás 40 bytů s dispozicí od 1+kk do 3+kk o výměrách 30 až 101 m2.

Nově budovaný pětipodlažní moderně řešený bytový dům je vzdálen od dopravních tepen města Olomouce, což zaručuje minimální hlučnost v bytových jednotkách a učiní z Vašeho bytu příjemné místo pro Vaši relaxaci a odpočinek. V suterénu obytného domu se nachází sklepy, technické místnosti a garážová stání. Další parkovací stání jsou umístěna podél přilehlé venkovní komunikace. Charakteristickým rysem projektu je respektování individuálních přání klientů a možná úprava nejen vybavení, ale i dispozice bytu dle Vašich požadavků. V případě zájmu Vám nabízíme též zprostředkování, zpracování a vyřízení úvěru. Velmi rádi Vás uvítáme v ukázkovém bytě přímo v lokalitě!

Lokalita Olomouc-Povel se vyznačuje výbornou infrastrukturou a dopravní dostupností do centra - jak pěšky, asi 15 minut chůze, tak s využitím městské hromadné dopravy. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost zahrnující nákupní centra, školy, školky, poštu, dětská hřiště a sportoviště, zdravotní střediska, restaurace, fitness, solárium.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů