Novostavby bytů Brno Královo pole

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: 2+KK a 3+KK, od 74m2 do 100m2
Cena: od 3 133 200 Kč do 4 200 400 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.reality-pro.cz/main.jsp?cat=467&sub=471&art=27403
Prodejce:
Novostavby bytů Brno Královo pole

Nabízíme Vám ve spolupráci s developerskou společností projekt výstavby nových bytů v Brně-Králově poli na ulici Purkyňova.

Nadstavbou na stávající bytový dům vznikne 5 a 6 nadzemní podlaží domu, kde bude vybudováno pět nových bytových jednotek. Součástí výstavby je rekonstrukce IS stávajícího domu, úprava vstupu do domu na bezbariérový a vybudování nového osobního výtahu. Developerská polečnost je vlastníkem prostor nově budovaných bytových jednotek včetně adekvátních podílů na pozemcích a tyto prostory jsou bez právních vad a omezení. Na výstavbu je vydáno pravomocné stavební povolení. Stavba započata v březnu 2008 s termínem dokončení prosinec 2008. Nově vzniklé byty jsou orientovány na JZ a SV. Díky své jedinečné poloze skýtají velmi pěkný výhled na Brno. Dispozičně jsou řešeny jako 2+KK a 3+KK o rozlohách od 74m2 do 100m2. Každý byt má balkon či terasu. Všechny byty jsou prodávány jako finální zakázka tj. kompletně dokončené a zkolaudované byty vč. všech zařizovacích předmětů, dlažeb obkladů a podlah. Byty jsou navrženy architektem ve dvou standardech vybavení, tak aby měl kupující možnost jednoduché volby. Jsme však připraveni ve spolupráci s architektem tohoto projektu konkrétní bytovou jednotku dokončit dle Vašich individuálních přání a potřeb. Jako výhradní prodejce tohoto projektu Vás společnost provede celý procesem od výběru bytu, poskytnutí právního servisu, zajištění financování, služeb architekta, koordinaci klientských změn až po kolaudaci, zajištění smluvních vztahů s dodavateli médií (plyn, elektrika, správa nemovitostí atd.) a závěrečného předání bytu k užívání. Všechny kroky, jednání a schůzky probíhají vždy na jednom místě a Vy nemusíte běhat od jedné instituce k druhé. Společnost si vyhrazuje právo na změny a úpravy zobrazených informací. Společnost nenese odpovědnost vůči jiným subjektům za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím těchto informací. Veškeré informace jsou pouze orientační.

Městská část Brna - Královo pole je vyhledávánou lokalitou pro svoji výhodnou polohu v severní části města s rychlou dostupností jak do centra tak i do Klidové zony na sever od Města Brna.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů