Novostavba bytů a domů "Na Královské cestě I."

Lokalita: Lety u Dobřichovic -
Typizace: 35 bytů, od 37m2 do 138m2
Cena: od 1 179 740 Kč do 4 460 262 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lety-byty.cz/
Prodejce:
Novostavba bytů a domů

Představujeme Vám právě dokončený projekt "Na Královské cestě I.". Jedná se o 17 nových bytů ve 2 viladomech (označení objektů A a G) a 18 řadových rodinných domů (objekty s označením B, C, D, E a F).
Projekt navazuje na stávající zástavbu a je umístěn severně od Karlštejnské ulice (silnice č.116) v severozápadní části obce Lety mezi křižovatkou U Tří lip a osadou Jitřenka.

Projekt s moderní architekturou ve stylu funkcionalismu je v bezprostřední blízkosti lesa a zároveň nabízí kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Dům A a G je řešen jako tří podlažní viladům s jedním centrálním schodištěm. V těchto bytových domech jsou zastoupeny byty s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk, a 4+kk, velikost podlahové plochy bytů je od 37 m2 do 105 m2. Byty v 1. nadzemním podlaží mají ke své bytové jednotce přináležející zahrádku, byty ve 2. a 3. nadzemním podlaží mají balkon nebo terasu. Součástí každé bytové jednotky je sklepní kóje na patře bytu a venkovní parkovací stání.

Domy s označením B, C, D, E, F jsou dvou nebo tří podlažní řadové rodinné domy, z nichž každý má v užívání oplocenou zahrádku, garáž nebo parkovací stání a jsou řešeny v dispozicích 3+kk, 4+kk nebo 5+kk o velikostech od 95 m2 do 138m2.

Výstavba dokončena a zkolaudována

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů