Novostavba bytového domu Prostějov - Drozdovice

Lokalita: Prostějov - Drozdovice
Typizace: 25 bytů od 33 m2 do 93m2, osd 1+kk do 4+kk
Cena: od 830 000 Kč do 2 395 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: K bytům je možno dokoupit parkovací stání v uzavřeném dvoře za částku 90.000,- Kč nebo před domem za částku 70.000,- Kč. V uzavřeném dvoře je také situována travnatá plocha (možno upravit jako dětský koutek s posezením).
WWW: http://www.cmreality.cz/drozdovice/
Prodejce:
Novostavba bytového domu Prostějov - Drozdovice

Bytový dům je zasazen do pěkného a klidného prostředí, které se současně nachází v blízkosti centra a umožňuje tak využívat výhody městského bydlení v klidném a příjemném prostředí (vzdálenost centra města cca 8 minut volnou chůzí).

V blízkém okolí bytového domu je několik zastávek městské hromadné dopravy, mateřská škola, základní škola, nákupní středisko, restaurace a aquapark. V přízenivé docházkové vzdálenosti se nacházejí Kolárovy sady – rozlehlý centrální park s hvězdárnou skýtající možnosti sportu a relaxace, s novými dětskými hřišti a bruslařským in-line oválem.

Bytový dům sestává z 25 bytových jednotek o velikosti:

•1+kk
•2+kk
•3+kk
•4+kk
•Ve stávajícím návrhu je plánováno zřízení celkem 31 parkovacích stání, z čehož 25 je ve dvoře a 6 před domem. Parkovací plocha je zpevněna zámkovou dlažbou (není zahrnuto v ceně bytu).
•V ceně každé bytové jednotky je skladovací kóje situovaná v I.NP bytového domu s přístupem ze společné chodby, s možností přikoupení dalších kójí v případě, že budou volné.
•Vnitřní vybavení bytu i společných prostor odpovídá standardu – objekt pro trvalé bydlení – nevýrobní povahy.
•Objekt slouží výhradně pro trvalé rodinné bydlení, není řešen jako bezbariérový.
•Navrhované architektonické řešení a provedení interiéru bytového domu odpovídá pojatému standardu současného trendu moderního bydlení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů