Nové půdní byty do OV Brno - Veveří

Lokalita: Brno -
Typizace: od 40m2 do 90 m2, 1+kk - 3+kk
Cena: od 1 890 000 Kč do 3 890 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové půdní byty do OV Brno - Veveří

Nové půdní byty Veveří do OV 1-3+kk s výměrami 40-90 m2. Prodej do OV 5 nových půdních bytů s terasami s nádherným výhledem na dominanty historického Brna a lesy na horizontu na severu města.

Byty v 7. a 8.NP domu s výtahem, v nadstandardním provedení. Atypické řešení bytů s otevřenou dispozicí, kde obývací části volně navazují na kuchyně s jídelnami. Terasy jsou v mezonetu bytů. Byty za uvedenou cenu budou kompletně dokončeny a připraveny k nastěhování ve velmi kvalitním provedení a vybavení. V ceně není zahrnuta pouze kuch.linka, jinak je tam vše, včetně konečné vrstvy podlah a vybavení koupelen. K dispozici sklepy. V cenách bytů je zahrnuta DPH 9%. Součástí výstavby je celková rekonstrukce domu. Parkování možné v bočních ulicích.

Situováno v cihlovém domě klasické, staré zástavby z I. pol. minulého století, v atraktivní lokalitě s dobrou dostupností centra města (3 stanice MHD) i lesů (5 stanic MHD). V místě kvalitní občanská vybavenost. Pár kroků od domu se nachází škola a školka, pošta i obchody denní potřeby.

Realizace 10/2008 - 05/2009. K nastěhování 06/2009. Financování zajištěno (možno až 100%), hypotéka s velmi výhodnými podmínkami, ručení kupovaným bytem. Veškeré další informace o projektu na www společnosti.


--------------------------------------------------------------------------------

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů