Nové půdní byty Jana Masaryka

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady, Jana Masaryka
Typizace: 3+kk, 116 m2
Cena: 8 950 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.solo-praha.cz/
Prodejce:
Nové půdní byty Jana Masaryka

Nástavba a půdní vestavba 9-ti bytových jednotek v 4. a 5. nadzemním podlaží v objektu Jana Masaryka 48, v Praze 2 - Vinohrady.

Byt k prodeji 3+kk/B, 116 m2, 2 ložnice ( 23,3 + 16,8 m2 ), obývací pokoj s kuch. koutem 39,9 m2, koupelna + WC, samostatné WC. Podlahy masivní dřevo MERBU, koupelna Villeroy & Boch. Balkon do zeleně. Bytový dům se skládá ze dvou budov - uliční (označení A) a dvorní (označení B). Na obou částech bude nastavěno vždy jedno klasické, plnohodnotné podlaží (4.NP) a v 5.NP pak vestavba do prostorného podkroví. Byty jsou plánovány jako jednoúrovňové. Současně s realizací nových bytů bude provedena rekonstrukce celého objektu, s důrazem na zachování historických prvků této údajně druhé nejstarší budovy v ulici. Členění prostoru je navrženo na bytové jednotky velikosti od 49 m2 kategorie 1+kk/B do 98,70 m2 kategorie 3+kk/B. Zvolená dispozice je dána zpracovanou projektovou dokumentací. Navržené řešení a volba materiálů však umožňuje dispozici případně přizpůsobit individuálnímu přání klienta, případně byty slučovat do větších celků.
Praha 2 - Vinohrady je jednou z nejvyhledávanějších rezidenčních pražských lokalit. Vinohrady jsou známé jak svými udržovanými parky a sady, nabízejícími nerušený odpočinek v samém centru města, tak i jedinečná atmosférou obchodů a restaurací. To vše v pěší dostupnosti centra města. Dům Jana Masaryka 48 se nachází přibližně pět minut volné chůze od stanice metra Náměstí Míru a 1 minutu od tramvajové zastávky ve Francouzské ulici.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů