Nové dokončené byty do OV, Hustopeče u Brna

Lokalita: Hustopeče u Brna -
Typizace: od 89m2 do 122 m2, 3+1 - 4+1
Cena: od 1 911 338 Kč do 2 832 956 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.across.cz/prodej/byt-3+kk-byt-4+kk-hustopece-hustopece-u-brna-id-000883
Prodejce:
Nové dokončené byty do OV, Hustopeče u Brna

Bytové domy Hustopeče u Brna jsou situovány v klidné lokalitě nedaleko centra města. Ke každému bytu náleží sklep, parkování na vlastní parkovací ploše, která přináleží k domu.

Byty jsou určeny do osobního vlastnictví s možností financování hypotečním úvěrem. Kolaudace proběhla 12/2008. Byty jsou projektovány tak, aby splňovaly požadavky moderního bydlení, každý byt má balkon nebo lodžii. Možnost úpravy interiéru bytu dle vlastních představ. V případě výstavby bytů v Hustopečích u Brna neplatíte provizi realitní kanceláři a cena je konečná! Byty jsou vybaveny na klíč: plovoucí podlahy v obytných místnostech, dlažba v koupelně a na WC, zařizovací předměty (kombi WC, plastová vana, umyvadlo s polonohou, pákové baterie apod.), plastová 5-ti komorová okna, vstupní dveře dřevěné s foliovou úpravou, dveře v bytě - dřevěné s kováním apod. Příklady posledních volných bytů: * byty 3+KK o velikosti 89 do 98 m2 * poslední byt 4+KK o velikosti 122 m2 Výstavbu bytů v Hustopečích je možno financovat hypotečním úvěrem až do výše 100% kupní ceny!

Město Hustopeče leží ve vinařském kraji nedaleko Novomlýnských nádrží a CHKO Pálava. Není odtud daleko do Lednicko-valtického areálu a vynikající dostupnost toho regionálního centra je dána i polohou u dálnice mezi Brnem a Bratislavou. Město naleznete cca 25 km jihovýchodně od Brna. V Hustopečích je kvalitní občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, gymnázium, několik supermarketů, nemocnice apod. Kvalitní a rychlá dostupnost do Brna autem i IDS. Ve městě naleznete krytý plavecký bazén, letní koupaliště v jehož blízkosti jsou tenisové kurty, sportovní stadion, sportovní hala a sauna, dále fotbalový a lehkoatletický stadión, hokejbalové hřiště, atd. Centrum města zdobí řada památkově chráněných domů, zejména novorenesanční radnice, ve které je dnes sídlo městského úřadu a expozice o minulosti města a okolí.--------------------------------------------------------------------------------

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů