Nové byty ve Frýdku

Lokalita: Frýdek-Místek - Černá cesta
Typizace: od 58m2 do 79m2
Cena: od 2 034 800 Kč do 2 428 400 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.helixreality.cz/cz/screens/index.php
Prodejce:
Nové byty ve Frýdku

Prodej - 3x 3+kk, 1x 3+1v novostavbě, ulice Černá cesta, Frýdek - Místek

Prodej tří bytových jednotek o velikosti 3+kk, jednoho bytu 3+1. V domě je celkově 6 bytových jednotek, z toho dva mezonetové. Na každém patře jsou dva byty. Součástí každého bytu je balkon, v přízemí terasa - situovano na jihovýchod. Lze dokoupit zahradní dřevěnou buňku pro úschovu např. kol, lyží apod. Cena - dle velikosti.
Vytápění - podlahové topení ve všech pokojích s regulací v každém pokoji. Voda - 80 l bojler; tzv. třetí okruh umožňuje mít k dispozici při odběru okamžitě teplou vodu. K splachování WC slouží užitková voda ze studny. WC a koupelna (vana 170 cm se zástěnou na sprchování) májí okno - severní strana - příjezd k domu.
Volné byty:
1PP - 71m2, 59m2 - 3+1, 3+kk;
1NP - 60m2, 58m2 - 3+kk, 3+kk;


Byty v 1PP a v 1NP lze spojit v jeden byt.

V ceně bytu je dlažba v koupelně, wc, chodbě; obložkové zárubně dveří, 1/6 pozemku - oplocená zahrada; parkovací stání; okna - pěti komorová, výborné zateplení.
Klientské změny jsou možné.


Jedná se o energeticky úsporný dům.

Kolaudace proběhne koncem srpna 2009. Jde o tří patrový bytový dům v klidné a velmi hezké části Frýdku, v blízkosti lesa a zástavby rodinných domů, zastávky MHD.

Financovani: UniCredit Bank je připravena profinancovat až 100% z tržní ceny vybraného bytu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů