Nové byty v centru Uherského Hradiště

Lokalita: Uherské Hradiště -
Typizace: od 69m2 do 120m2, 2+kk a 3+kk
Cena: od 1 990 000 Kč do 3 674 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové byty v centru Uherského Hradiště

Prodej nových bytů o velikosti 2+kk, 3+kk včetně mezonetů v bezprostřední blízkosti centra města Uherské Hradiště. Dokončení výstavby květen 2009.

Prodej 41 nových bytů o velikosti 2+kk, 3+kk včetně mezonetů o výměře od 68,95 m2 po 119,63 m2 plus balkon. K vybraným bytům možno dokoupit předzahrádku a garáž. PŘÍMÝ PRODEJ - BEZ PROVIZE.

Celý segment nové bytové výstavby se nachází v bezprostřední blízkosti města Uherské Hradiště, v areálu bývalých kasáren. V okolí výstavby naleznete veškerou občanskou vybavenost jako zdravotní středisko, nákupní středisko, školku, základní, střední i vysokou školu, ale i veškeré sportovní vyžití.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů