Nové byty v centru Místku

Lokalita: Frýdek-Místek - Místek, Hálkova
Typizace: 10 bytů od 1+1 do 4+1
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.helixreality.cz/cz/screens/nabidka.php?ref_id=462951&fulltext=
Prodejce:
Nové byty v centru Místku

Byty 1+1 a 4+1 se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě se dvěma obytnými podlažími a obytným podkrovím na hranici mezi obytnou a klidovou zónou.
Velký důraz je u těchto bytů kladen na prostorovou variabilitu, komfort, s kvalitní dispozicí a výbavou pro bydlení 1-2 osob. Byl respektován základní požadavek minimalizovat hluché komunikační prostory a nahradit je funkčními prostory pro rozličné činnosti dle požadavků majitele. V koupelně je podlahové topení i vytápěcí tělesa –žebříky. Ve standardu jsou veškeré podlahové krytiny, zařizovací předměty (vana, bidet,WC, sprchovací kout, umyvadla, baterie) příprava na kamerový systém..atd. Nyní je ideální možnost ovlivnit vzhled bytu, jelikož stále probíhá dostavba. K bytu náleží vlastní parkovací stání v uzavřeném dvoře a sklepní box. Nyní je ideální možnost ovlivnit vzhled bytu, jelikož stále probíhá dostavba. K prodeji jsou ještě b.j. 1+1 o 47 m2, 47,67 m2, 49,06 m2 a 57,48 m2, a 4+1 o 98 m2.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů