Nové byty v Praze - lokalita Chrášťany

Lokalita: Praha - západ - Chrášťany
Typizace: od 71m2 do 87m2 od 2+1 do 3+kk
Cena: od 3,3 mil. do 3,7 mil.
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://developerske-projekty.prvnichodska.cz/developerske-projekty/chrastany-u-prahy/informace-o-projektu.htm
Prodejce:
Nové byty v Praze - lokalita Chrášťany

Nový soubor bytových domů, nabízí vysoce kvalitní bydlení v cihlových domech o 3 nadzemních podlažích s prostornými balkony. Klidová zona s parkem pro děti uprostřed. Jistota skvělé investice.

Prodej zahájen. V ceně každého bytu kuchyňská linka se sporákem a digestoří. V ceně taktéž parkovací stání. Veškeré podlahové krytiny v ceně. Ke každému bytu sklepní koje v ceně. Uprostřed souboru domů se nachází klidová zona s parkem pro děti. Vysoká kvalita stavebního díla zaručena: střešní taška Bramac, oplechování v mědi. V každém domě se nacházejí 4 samostatné garáže.

5 min. zastávka metra B Zličín.Vyhledávaná lokalita v blízkosti Karlštejnska (cykloturistika), výborná dostupnost do centra Prahy MHD + vlak (20 min na Smíchov). V blízkosti oblíbené nákupní centrum Metropole Zličín.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů