Nové byty v Kroměříži !

Lokalita: Kroměříž - Dolní zahrady
Typizace: 1+kk - 3+kk 35 - 89 m2
Cena: od 1 371 362 Kč do 3 087 530 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ugd.cz/cz/projekty/kromeriz-dolni-zahrady-ul-zborovska-/info-o-projektu/info-o-projektu-5.html
Prodejce:
Nové byty v Kroměříži !

Bytový dům bude nabízet evropský standard moderního bydlení v celkem 81 bytových jednotách. V nabídce jsou byty s dispozičním řešením 1+kk, 2+kk a 3+kk.

Bytový dům je řešen s pěti nadzemními podlažími a jeho vertikální bezbariérovost zajišťují osobní výtahy v každém vchodě.Součástí všech bytů bude lodžie, balkon nebo terasa a k přízemním bytům budou navíc náležet také předzahrádky. Dále má klient možnost volit mezi vlastním venkovním parkovacím stáním nebo komfortní samostatnou garáží v přízemí domu. Sklepní prostory k většině bytů. Byty budou převáděny do osobního vlastnictví. Možnost využití klientských změn (časově omezena!). Slevová akce při rezervaci do března 2009!!! Financování zajišťujeme našim klientům za zvýhodněných podmínek prostřednictvím smluvených bankovních partnerů, a to jak formou hypotečních úvěrů, tak úvěrů ze stavebního spoření. AKCE - REZERVUJTE SI NYNÍ, ALE PLAŤTE AŽ PO KOLAUDACI!

Realizace výstavby bytového domu je v klidné vyhledávané části Kroměříže - lokalitě Dolních zahrad, ul. Zborovská. Výstavba architektonicky dotváří okolní bytovou zástavbu

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů