Nové byty v Jihlavě - lokalita U Dubu - II.etapa

Lokalita: Jihlava - Dr. Jiřího Procházky
Typizace: od 43 m2 do 108 m2
Cena: od 1 451 000 Kč do 3 755 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://udubu.mdreality.cz/home.php
Prodejce:
Nové byty v Jihlavě - lokalita U Dubu - II.etapa

V nové budově naleznete 36 netradičně řešených bytových jednotek, dvě jednotky nebytové (zubní ordinace a sídlo firmy) a rozsáhlý dvoupatrový parking.

Vše opět ve standardu (materiály, dispoziční a architektonické řešení, umístění, správa, částečně privátní areál), který v krajském městě Jihlavě nenaleznete.


II. etapa výstavby bytů „U Dubu“ je výsledkem dlouhodobé a úspěšné spolupráce Realitní kanceláře MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o. se stavební firmou POZEMSTAV Třebíč, spol. s r.o. a ATELIEREM PENTA v.o.s. Na tzv. "Špitálském předměstí" v Jihlavě (původní, místně - historický název - dnes mimo jiné i ulice Vrchlického a Dr. Jiřího procházky), v lokalitě „U Dubu“ (pojmenována po významném stromu, který se na pozemku nachází) budou v těchto dnech zahájeny přípravné práce na novém bytovém domě DE - navážeme tak na úspěšnou realizaci prvních tří objektů z tzv. I. etapy výstavby

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů