Nové byty u parku Stromovka, P6 - Bubeneč

Lokalita: Praha 6 - Bubeneč
Typizace: od 67m2 do 110 m2, 2+kk a 3+kk
Cena: od 4 504 150 Kč do 7 917 120 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové byty u parku Stromovka, P6 - Bubeneč

Nové byty v prestižní a žádané lokalitě u Puškinova nám. a parku Stromovka, Praha 6

Dovolujeme si Vám nabídnout krásné nové byty 2+kk a 3+kk v jedné z nejprestižnějších pražských rezidenčních čtvrtí - Bubeneč, Praha 6. Dům pochází z 20. let min. stol. a nachází se u Puškinova náměstí, 2 min. chůzí od lesoparku Stromovka. Klidná a bezpečná lokalita. Skvělá dopravní dostupnost, metro A - Hradčanská. Kompletní rekonstrukce domu dokončena, včetně vybudování výtahu a vyčištění fasády. V ceně jsou již zahrnuty nadstandardní materiály a provedení. Byty nabízejí veškerý komfort - videotelefony, vlastní plynový kotel s dálkovým ovládáním atd. Výška stropů 2,60m. Byty jsou v družstevním vlastnictví, převod do osobního vlastnictví v roce 2011.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů