Nové byty na 7 - K nastěhování!

Lokalita: Praha 7 - Holešovice, Na Maninách
Typizace: od 46 m2 do 93 m2 od 1+kk do 3+kk
Cena: od 2 495 864 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realpartners.cz/dum-detail.php?id=734&stav=3&cena_popis=PRODÁNO&lokalita_popis=Holešovice&akce=0
Prodejce:
Nové byty na 7 - K nastěhování!

Nové byty na 7 s panoramatickým výhledem v klidné části Holešovic o velikosti 1+kk - 3+kk s balkóny nebo terasami včetně garážových stání.

Novostavba je koncipována ve 2 bytových domech s vlastní zahradou 1000m2 v blízkosti Vltavy, propojeny pasáží s restaurací, fitness centrem, prosvětleným átriem, 24hod recepcí, videotelefonem a kamerovým bezpečnostním systémem. Vysoký standard bytů zahrnuje dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem, plovoucí podlahy buk, protipožární, bezpečnostní, vícezámkové dveře, dlažby, obklady, zařízenou koupelnu, přípravu na kuchyňskou linku a myčku, videotelefon, internet atd. Terasy nebo balkóny mají palubovou podlahu na dřevěném roštu. Dispoziční změny a volba zařizovacích předmětů možná. Ke každému bytu náleží garážové stání. K většině bytů náleží komora na patře. V bezprostřední blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost. Výborné dopravní spojení. Metro 10min pěšky. Bus a tram 100metrů od domu. Předpokládané dokončení 2/2009.

Umístění bytového domu v centrální části Holešovic s blízkostí řeky včetně budoucí úpravy jejího nábřeží do městské parkové kolonády, dává celému projektu domu rozměr klidného bydlení "trochu stranou, avšak dostatečně blízko centra, abych neztratil kontakt a mohl se volně pohybovat i bez automobilu". Dopravní dostupnost v napojení na páteřní komunikaci sever-jih je v ulici Argentinská, dále napojení na západní radiální komunikaci Poděbradská je bez jakýchkoliv dopravních překážek přes Libeňský most. Avenium leží uprostřed trojúhelníku stanic metra Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka s dopravním uzlem několika tramvajových linek. Budoucí úprava Libeňského ostrova jako městského parku, výstavba areálů "Prague Marina" a “River Lofts“ nabídne ještě další zatraktivnění celé této části Holešovic

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů