Nové byty ihned k nastěhování.Horoměřice

Lokalita: Horoměřice - Boční
Typizace: od 42m2 do 160 m2
Cena: od 2 500 000 Kč do 7 000 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Hruba stavba dokončená.Parkování a podlahové topení zdarma. Možnost návštěvy vzorového bytu.
WWW: http://
Prodejce:
Nové byty ihned k nastěhování.Horoměřice

Naše společnost nabízí komfortní a nadstandardní byty ve viladomech se dvěmi bytovými jednotkami v každém podlaží. V přízemí se nacházejí byty s vlastními předzahrádkami až 100m2 (vstup do zahrady z každé obytné místnosti), ve druhém podlaží jsou byty s balkóny (každá místnost má vlastní balkón nebo terasu) a ve třetím podlaží jsou luxusní byty s terasami až 60m2(ateliéry). Všechny byty mají dostatek úložného prostoru, úklidové komory, spíže. Pokoje jsou řešeny jako neprůchozí. Byty jsou nadstandardně vybaveny: bezpečnostními vstupními dveřmi, dýhovanými interiérovými dveřmi s obložkovou zárubní, výsokozátěžovými laminátovými podlahami tloušťky 12.2 mm americká série, sanita řady Exclusiv, vysoce kvalitní obklady a dlažby(velký format), baterie Grohe/Hansa, samostatné WC závěsné se skrytým splachováním a přípravou na pračku, kvalitní dřevěná eurookna s mikroventilaci, příprava na pračku v samostatné místnosti, všechny kuchyně a koupelny jsou přímo větratelné okny. Parkování je již v ceně. Byty se nacházejí v blízkosti Horoměřického lesa(5 min) a Šáreckého údolí (15 min). Lokalita je v těsně blízkosti Prahy 6, Dejvice (M Dejvická, 15 min), obchodního centra Šestka (10 min) a mezinárodní školy v Nebušících(5 min). Nabízíme kompletní právnický a hypoteční servis. V případě zájmu, obracejte se na zástupce naší společnosti.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů