Nové byty - Praha 5 Stodůlky

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky
Typizace: 4+kk. 161m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové byty - Praha 5 Stodůlky

Nabízíme k prodeji luxusní byt 4+kk/2xB, 161 m2 + 6 m2 lodžie, který je situován ve 5. NP vilového domu Rezidence Nové Stodůlky.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na lodžii, 4 ložnice, prostorná koupelna s rohovou vanou, dvěma umyvadly a závěsným WC, druhá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC . Součástí bytu je také šatna v ložnici, sklepní prostor a dvě sousedící parkovací stání v suterénu domu. Celkové provedení bytu je nadstandardní: plastová eurookna, elektrické rozvody pro předokenní žaluzie, laminátové podlahy, podlahové topení, italské dlažby a obklady v designu La Futura, domácí telefon, dveře s obložkovými zárubněmi, pokročilé datové rozvody pro internet a TV, bezpečnostní dveře . V místě se nachází veškerá občanská vybavenost – školka, škola, fitness centra, nákupní možnosti. Vhodné pro náročnou klientelu, bydlení splňuje veškeré požadavky pro komfort bezpečného a luxusního bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.

Lokalita se nachází v těsné blízkosti chráněného Prokopského a Dalejského údolí v návaznosti na ulici Smíchovská. Stanice metra B – Luka a Lužiny jsou od lokality vzdáleny jen zhruba 700 m. Nedaleko lokality se nachází několik mateřských a základních škol. Možnost nákupů a zábavy nabízí dvě nedaleká obchodní centra Metropole Zličín a Galerie Nové Butovice. Pro sportovní vyžití je v blízkosti lokality několik sportovních areálů, plavecký a zimní stadion

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů