Nové byty - Praha 5 Radlice

Lokalita: Praha 5 - Smíchov, Štorkánova
Typizace: 119 - 128 m2,
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové byty - Praha 5 Radlice

Nabízíme Vám nové luxusní byty v projektu Rezidence Panorama o velikostech 119 - 128 m2 s balkony, terasami, zatravněnými terasami a předzahrádkami.

Celkové provedení bytů je nadstandardní: dřevěná eurookna, elektrické rozvody pro předokenní žaluzie, dřevěné třívrstvé podlahy, podlahové topení, italské dlažby a obklady v designu La Futura, videotelefon, dveře s obložkovými zárubněmi, pokročilé datové rozvody pro internet a TV, bezpečnostní pancéřované dveře s bezpečnostním kováním jsou zařazeny do 3. bezpečností třídy, obsahující pět aktivních jistících bodů, nechybí ani zabezpečovací zařízení s připojením na PCO. Vstup a vjezd do bytového domu je řešen miniaturními elektronickými čipy. Rezidenční areál je uzavřený a chráněný bezpečnostním systémem. V areálu Vás příjemně překvapí spousta zeleně, upravené předzahrádky a nechybí ani dětské hřiště. Vhodné pro náročnou klientelu, bydlení splňuje veškeré požadavky pro komfort bezpečného a luxusního bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.

Lokalita s výborným dopravním spojením do centra Prahy, jen 250 metrů od stanice metra Radlická nebo blízké stanice tramvaje či autobusu. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost – školka, škola, fitness centra, nákupní možnosti

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů