Nové byty - Praha 10 Hostivař

Lokalita: Praha 10 - Hostivař
Typizace: 142 - 159 m2
Cena: 10 154 153 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové byty - Praha 10 Hostivař

Nabízíme Vám nové luxusní byty v projektu Rezidence Park Hostivař o velikostech 142 - 159 m2 s velkorysými terasami od 22 do 189 m2.

Ve vybavení bytu jsou automaticky ovládané předokenní žaluzie, videotelefon pro lokální komunikaci, samostatná zabezpečovací jednotka s připojením na PCO a samostatná jednotka centrálního vytápění. Masivní třívrstvé dřevěné podlahy a dveřní obložky. Byty mají přímý vstup na vlastní terasu. Do příslušenství jednotky patří 2 designově elegantní koupelny laděné s odstínem parket, 2x WC, šatna/komora, sklepní kóje a garážové parkovací stání pro 2 auta. Běžnou správu bytových domů vykonává specializovaná správcovská firma. Kromě toho již v lokalitě funguje centrální recepce, která rovněž tvoří zázemí pro stanoviště bezpečnostní služby. Recepce zajišťuje objednávání potřebných úklidových, údržbových a řemeslných prací ve společných prostorách bytových domů a v jejich okolí u vybrané správní firmy a kontrolu kvality a včasnosti provádění těchto služeb.

Rezidence Park Hostivař je situována na mírném svahu údolí Botiče v Praze 10, Zahradním Městě a je lokalitou výhradně luxusních bytů. V blízkosti rezidence se nachází nákupní centrum Park Hostivař a budoucí stanice metra A – Na Groši. Centrum Prahy je poměrně rychle dostupné – autem 10 minut, podobně krátkou dobu trvá cesta autobusem na metro A – Skalka. Nedaleko se nachází několik mateřských a základních škol. Bytové domy přímo sousedí s chráněným přírodním parkem Meandry Botiče

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů