Nové byty Lipno

Lokalita: Lipno -
Typizace: od 34m2 do 89m2
Cena: od 1 426 000 Kč do 3 660 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové byty Lipno

V malebné krajině u Lipenského jezera nabízíme 38 moderních apartmánů. Všechny jsou situovány v nově zrekonstruovaném čtyřpodlažním objektu „Ernesta Club Lipno“ s vnitřním bazénem, fitcentrem a saunou. Na výběr jsou apartmány o rozloze od 34.5 m2 do 89.2 m2 , k tomu balkón, terasa či předzahrádka. Součástí každého z nich je jedno venkovní parkovací stání a komora v suterénu. V areálu je také k dispozici tenisový a volejbalový kurt.

Okolí Lipna má pro každého něco: Sportovci se v letním období mohou pustit do windsurfingu, jachtaření, jízdy na kole či golfu, v zimě zase stoupnout na lyže nebo brusle. Ten, kdo se nechá rád okouzlit přírodou, si může užít rybaření, sbírání hub, toulky krajinou pěšky či na kole, nebo si udělat pěkný výlet na některý zámek či hrad v okolí. A pokud chcete odpočívat, tak se jistě necháte zlákat masáží, případně opalováním u jezera.
Apartmány celkem ve 3 NP jsou situovány převážně na jižní stranu objektu. V objektu je k dispozici výtah, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna a fitcentrum. Příslušenstvím každého apartmánu je parkovací místo na parkovišti se zpevněnou plochou. Pro uložení sportovního či turistického vybavení má každý majitel apartmánu k dispozici zděný sklep v 1.PP objektu. Celý objekt se budován z části jako bezbarierový.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů