Nové bydlení-Plzeň-Litice

Lokalita: Plzeň 6 - Litice - Litice, K Ovčínu
Typizace: od 1+1 do 3+kk, od 38m2 do 72 m2
Cena: od 1 290 000 Kč do 2 680 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové bydlení-Plzeň-Litice

Hledáte-li klidné prostředí,stranou od velkoměstského ruchu a přitom výhodné dopravní spojení pak bytový dům Litice splní Vaše požadavky.Bytové jednotky jsou 5 km od historického centra města,1 km od dálničního přivaděče dálnice D5.V blízkosti se nachází zastávka autobusu MHD 21,několik sportovišť,vynikající rybářská lokalita,mateřská a základní škola,obchody,hostinec,množství zeleně vhodné ke sportování a rodinné rekreaci.

Nabízíme k prodeji byty všech velikostí z nové výstavby v atraktivní lokalitě Plzeň- Litice.K dispozici např. byty 3+kk -72m2,byty 2+kk-51m2,1+1-38 m2,2+1+ terasa-57m2+14m2 terasa.Nabízíme bydlení vyšší úrovně v bytech s výhledem na přehradu. Samozřejmostí je parkovací stání ke každému bytu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů