Nové Semilasso

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: 1+kk - 3+kk, 39 - 89m2
Cena: od 1 973 748 Kč do 4 773 741 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.novesemilasso.cz
Prodejce:
Nové Semilasso

Komfortní bytový dům - 50 bytů.Nadstandard:2.,3.PP - garáž.st.,1.NP-recepce,7.NP střecha - bazén, sauna, anglický klub s posezením a TV projekcí, gril, hřiště pro děti, 2 výtahy, kamerový systém.

„Nové Semilasso“ je netradiční a ojedinělá stavba.Nadstandardní řešení střechy splňuje veškeré nároky na luxusní a pohodlné bydlení. Na „Novém Semilasse“ je dbáno především na kvalitu a preciznost výstavby. Součástí bytových jsou balkóny, trasy, lodžie a zděných sklepů na patře. Obchodní a administrativní prostory zahrnují dostatečné množství parkovacích ploch a vyhoví požadavkům náročného nájemce. Pokud jste nároční, vítejte v „Novém Semilasse“.; Nadstandardní řešení střechy - bazén, vířivka, sauna, gril, klubová místnost s posezením a TV projekcí, hřiště pro děti a to vše v soukromí ; Dokončení stavby 12/2008 Podzemní garážové stání Byty od 31,5 m2
40 bytových jednotek - 4x 1+kk o výměře 39 m2, 24x 2+kk o výměře od 45 m2 do 76 m2, 18x 3+kk o výměře od 70 m2 do 89 m2. Uvádíme podlahové plochy bytů + každý byt má balkon, lodžii nebo terasu a sklep.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů