Nové Pitkovice - bytový dům T

Lokalita: Praha 10 - Pitkovice
Typizace: 1+1 - 4+kk, od 37 m2 do 99 m2
Cena: 1 930 721 Kč - 6 178 031 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www2.central-group.cz/byty-bd.aspx?idBytovyDum=2141
Prodejce:
Nové Pitkovice - bytový  dům T

Moderní bydlení jen 10 minut od metra. V sousedství přírodního parku Botič – Milíčov jsou v nabídce jak byty připravené hned k nastěhování, tak i rozestavěné jednotky s možností vlastního výběru vnitřního provedení. Většina bytů má parkovací stání, sklep a balkón nebo terasu. Cesta autobusem ke stanici metra C Háje trvá jen deset minut. Středem lokality prochází centrální park s dětským hřištěm a přímo v sousedství je plánována výstavba sportovního centra a mateřské školy. Nedaleko je možné navštívit kulturní památku Průhonický park, Dendrologickou zahradu, nákupní centrum Průhonice – Čestlice se sportovně-relaxačním komplexem Aquapalace Praha.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů