Nové Petřiny

Lokalita: Praha 6 - Břevnov, Brunclíkova
Typizace: od 1+kk do 6+kk, od 28m2 do 218m2
Cena: od 50 182 Kč/m2 do 94 945 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové Petřiny

Bydlení ve velmi žádané lokalitě, kde najdete i vysoce nadstandardní bydlení v mezonetových bytech s japonskou zahradou na střeše domu.

Kdo z nás netouží po pohodlném a stylovém bydlení nedaleko městského centra? Díky Rezidenci Nové Petřiny bude snadné sny proměnit v realitu! Rezidence Nové Petřiny vyroste v katastrálním území Praha 6-Břevnov na místě nevyužívaného objektu nákupního střediska a trafostanice. Stavební pozemky přiléhají ze severní strany k Boučkově a ze západní k Brunclíkově ulici. Objekt je řešen jako bytový dům s komerční zónou v přízemí. Bude mít celkem šest nadzemních a jedno podzemní podlaží. Ta nabídnou 29 bytů velikosti 1+kk až 6+kk a 2 komerční jednotky v přízemí. K dospizici bude novým obyvatelům 34 parkovacích míst (z nichž 2 jsou určena pro invalidy). Vstupy do objektu povedou z Brunclíkovy ulice v úrovni 1. NP, a to zvlášť do bytů a zvlášť do komerčních prostor. S ohledem na osoby s omezenou schopností pohybu budou řešeny bezbariérově. Parkování bude zajištěno v podzemním podlaží přístupném výtahem pro automobily umístěným v Boučkově ulici. Poměrně klidné místo v sousedství obory Hvězda nabízí široké spektrum služeb. Ve vedlejší ulici se nachází Základní umělecká škola Nad alejí, hned o dvě ulice dál Mateřská škola Volavkova a také Gymnázium Nad alejí. Několik minut chůze je vzdáleno i několik hřišť. V dosahu krátké procházky leží nákupní středisko Billa, pošta i zdravotní zařízení. Velkou výhodou je krátká dopravní vzdálenost do centra, a to vozem i MHD. Autobusovou zastávku máte hned za rohem, od tramvaje vás dělí tři minuty chůze. Z Petřin to však není daleko ani k letišti Ruzyně či k pražskému okruhu. Velké možnosti relaxace nabízejí procházky v parcích obory Hvězda, u Břevnovského kláštera a v nedalekém areálu Ladronka.

Při hledání nového bydlení musíte mnohdy řešit nepříjemné dilema, zda dát přednost přírodě, nebo snadné cestě za nákupy a kulturou. Rezidence Nové Petřiny nabízí obojí. Nakupování vám usnadní nedaleký obchodní dům, pro víkendové a odpolední procházky se zase skvěle hodí Obora Hvězda s manýristickým Letohrádkem Hvězda. Zajímavých míst je ale v oboře více. V údolí potoka pod letohrádkem se nachází jedna ze štol vodovodu Pražského hradu, nad jejímž vstupem je vybudována kruhová věž zvaná Světluška. V dolní části obory vás pak nadchne malebná louka s rybníčkem. Nic vám nebude bránit ani v případě, pokud se rozhodnete dát před procházkou přednost zábavě v městském centru. To je vzdáleno jen 8 km, tedy necelých 10 minut jízdy vozem, tramvají nebo autobusem. Můžete si vybrat!

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů