Nové Medlánky

Lokalita: Brno - Medlánky
Typizace: 74 m2 - 101 m2 3+kk - 4+kk
Cena: od 2 975 171 Kč do 3 640 601 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nové Medlánky

Bytový soubor se skládá z bloků A až F, v nabídce je blok E.

Lokalita je dobře dostupná MHD - tramvaj č. 1 a autobusem č. 41 a 72. Občanská vybavenost v místě je výborná, MŠ, ZŠ, Gymnázium, supermarket BILLA cca 500 m a Globus cca 1,5 km. Standardy: okna plastová, podlahové krytiny (dlažba – sociální zařízení, laminátová podlaha – kuchyň, obývací pokoj, PVC - ložnice, šatna), vybavení koupelen (vana, umyvadlo, baterie, obklady), WC (závěsné), vnitřní dveře v obložkových zárubní, topení je řešeno plynovou kotelnou. V objektu bude provedeno zatrubkování pro pevnou tel. linku, kabelovou televizi. Různé dispozice a velikosti bytů, možnost klientské změny - úpravy, které jsou technicky možné, sloučení více bytových jednotek, změny dispozic koupelen atd. Většina bytů má balkóny, podkrovní byty prostorné terasy a v přízemní vlastní zahrádky. Vstupy do domů jsou řešeny bezbariérově a k dispozici je kočárkárna – kolárna. Termín dokončení léto 2009. Možnost podzemního garážového stání v ceně 260.000,- Kč + skladu. Příklady bytů: 3+kk (E3, 2.1.)o celkové výměře 77,65 m2 je umístěn ve 2. NP, balkonu 11,65 m2. 4+kk (E1, 3.4.)o celkové výměře 100,8 m2 je umístěn ve 3. NP, balkonu 7,4 m2.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů