Nová výstavba bytů Otrokovice - Komenského

Lokalita: Otrokovice - Komenského
Typizace: 2+kk , 3+kk 63m2, 83 m2
Cena: od 1 600 000 Kč do 2 449 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Dokončení výstavby jíž v prosinci 2008, na fotkách stav k srpnu 2008.
WWW: http://www.zvonek.cz/nova-vystavba/detail/D00001
Prodejce:
Nová výstavba bytů Otrokovice - Komenského

Prodej nových bytů o velikosti 2+kk až 3+kk s balkonem a parkovacím místem v cenně v klidné lokalitě v Otrokovicích. Tato výstavba splňuje všechny požadavky na nové a pohodlné bydlení.

Celá budova je kompletně zrekonstruovaná, zateplená, odhlučněná. Dům má velké, světlé společné prostory, dlážděné schodiště, zděné sklepy, nové omítky. Všechny byty obsahují toto vybavení: nová koupelna s rohovou vanou, nová plastová okna včetně parapetů, sociální zařízení, obklady, rozvody, topení, sádrokartonové podhledy, příprava na vestavěné skříně na chodbě a prostornou komoru. K bytu patří zděný sklep. Možnost výběru dveří, zárubní a podlah.

Komenského byty jsou umistěny v klidné lokalitě Otrokovice - Komenského. V blizkosti veškerá infrastruktura - škola, školka, obchod, MHD, vlak.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů