Nová etapa výstavby bytů, Olomouc - Peškova!

Lokalita: Olomouc - Povel, Peškova ulice
Typizace: 40 bytů od 51 m2 do 86 m2, od 1+kk do 3+kk
Cena: od 1 200 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nová etapa výstavby bytů, Olomouc - Peškova!

Zahajujeme další etapu výstavby moderního a komfortního bydlení v klidné a atraktivní lokalitě. Projekt zahrnuje celkově 40 bytů s dispozicí od 1+kk do 3+kk o výměrách 51 až 86 m2 a více.

Nově budovaný pětipodlažní moderně řešený bytový dům zaručuje minimální hlučnost v bytových jednotkách a učiní z Vašeho bydlení příjemné místo pro relaxaci a odpočinek. Světlé moderní byty provedené ve vyšším komfortním standardu s prostornými terasami poskytují klidné pohodové bydlení v příjemném atraktivním prostředí. V suterénu obytného domu se nachází sklepy, technické místnosti a garážová stání. Další parkovací stání budou umístěna podél přilehlé venkovní komunikace. Charakteristickým rysem projektu je respektování individuálních přání klientů a možná úprava nejen vybavení, ale i dispozic bytů dle Vašich požadavků. Velmi rádi Vám poskytneme bližší informace s možností prohlídky ukázkového bytu přímo v lokalitě!

Lokalita Olomouc-Povel se vyznačuje výbornou infrastrukturou a dopravní dostupností do centra s využitím MHD. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost zahrnující nákupní centra, školy, školky, poštu, dětská hřiště a sportoviště, zdravotní střediska, restaurace, fitness a solárium.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů