Nová Slatina

Lokalita: Brno - Slatina
Typizace: od 1+1 do 4+1, od 40 m2 do 120 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bouwfonds.cz/projekty/nova-slatina/
Prodejce:
Nová Slatina

Obytný soubor Nová Slatina je komplexem nízkopodlažních moderních domů s rozmanitou škálou bytů různých velikostí, s terasami, balkóny a zahrádkami orientovanými na osluněnou stranu domu. Je uspořádán tak, aby vytvořil předpoklady pro příjemné a klidné bydlení v zeleni.

Areál je tvořen 17 domy s pestrou škálou 250 bytů v bytových domech P1-P6, O1-O5 a M1-M6 od jednopokojových (40 m²) až po mezonetové čtyřpokojové (120 m²) - s terasami, balkóny a lodžiemi orientovanými na slunečnou stranu. Velká část z nich má svou vlastní zahrádku a všechny stání pro osobní automobil.

Celý komplex je uspořádán tak, aby vytvořil předpoklady pro příjemné bydlení v zeleni. Po obvodu souboru povedou klidné obytné komunikace s parkovišti, nezatížené jinou průjezdnou dopravou. V jihozápadní části byl dokončen a je již obydlen dům „P“ tvořený šesti řadovými bytovými sekcemi s 11 až 14 byty na jeden vstup. Na severozápadní straně právě vyrůstá šestice chodbových domů „O“, které se svým charakterem velmi přiblíží individuálnímu bydlení. Zdejší přízemní byty nabídnou totiž přímý vstup z terénu a vlastní zahrádku, navazující na obývací pokoj. Některé byty jsou mezonetové-dvojpodlažní, takže za cenu bytu můžete vlastně získat standardní rodinný domek. Všechny byty v domech „O“ jsou již vyprodány.

Vnitřkem areálu povedou chodníky, lemované plůtky privátních zahrádek, společnou zelení a dětskými hřišťátky, vše osázené stromy a keři dle projektu zahradního architekta.

V současné době zahajujeme výstavbu poslední etapy projektu, kterou tvoří domy M1-M6. Zástavba bude mít obdobný charakter jako soubor domů O a P, nabídne celkem 101 bytů rozličných velikostí… Jejich pasporty, standard vybavení a ceny jsou zveřejněny na těchto stránkách od 16. 3. 2009. Vlastní výstavba bude zahájena na jaře 2009, dokončení a předání prvních bytů proběhne nejpozději ve IV. čtvrtletí 2010

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů