Nová Harfa III.

Lokalita: Praha 9 - Vysočany, Pod Harfou
Typizace: 1+kk až 5+kk, od 31m2 do 176m2
Cena: od 2 566 296 Kč do 7 422 137 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.finep.cz/web/?s1=harfa3&lng=cz
Prodejce:
Nová Harfa III.

Projekt je součástí území, které se prudkým rozvojem mění z industriální zóny v atraktivní bytovou zástavbu. Svoji proměnou může evokovat výraznou změnu, kterou prošla jiná pražská čtvrť Smíchov.

Projekt se nachází u ulice Poděbradská a je rozdělen na několik etap výstavby. Mezi Poděbradskou ulicí a bytovém komplexem bude vytvořen bulvár ve stylu širokých promenádních ulic Paříže. Vedle hlavní ulice vyroste pás zeleně a za ním menší, klidová komunikace, určená především k parkování. Stěžejní partie bytového komplexu odcloní od ulic navíc ještě architektonicky zajímavý bariérový dům, ve kterém vzniknou komerční plochy, určené pro nejrůznější využití: restaurace, obchody, relaxační centrum, apod.

Také zde vznikne velké množství kulturního a sportovního vyžití, včetně odpočinkové zóny. Severně od pozemku protéká říčka Rokytka s překvapivou přírodní scenérií a nádherným prostředím pro procházky. V blízkosti projektu se nachází nová multifunkční hala Sazka Arena. V jejím okolí vznikne mnoho sportovišť, která nabídnou další možnosti pro aktivní trávení volného času, a vyroste zde také obchodně administrativní komplex "Zelený ostrov".

Bytové domy budou kolmé k Poděbradské ulici. Bude jich šest a nabídnou skvostný výhled na Prahu z výšky až 45 metrů. Mezi nimi vzniknou ve vnitroblocích zelené zahrady, které budou uzavřené a budou sloužit výhradně obyvatelům komplexu. Velké množství zeleně, který bude objekty obepínat, pak vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci. Budou se prodávat byty všech kategorií (1+kk až 5+kk). V suterénech domů vzniknou parkovací stání

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů