Nízkoenergetický bytový dům Kudlov

Lokalita: Zlín - Kudlov
Typizace: od 61m2 do 81m2, 2+kk a 3+kk
Cena: od 2 160 000 Kč do 3 120 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realspektrum.cz/novostavby/byty/nizkoenergeticky-bytovy-dum-zlin-kudlov/dum-dum-B1/
Prodejce:
Nízkoenergetický bytový dům Kudlov

Kudlov - nízkoenergetický bytový dům s nuceným větráním (rekuperací vzduchu) a chlazením První dům s řízeným chlazením všech bytů ve Zlíně! Projekt BD Kudlov - nízkoenergetický bytový dům s 12-ti bytovými jednotkami o velikostech 2+kk a 3+kk (dále obrázky dispozic). Ke každé bytové jednotce náleží sklep a podzemní parkovací stání. Objekt je dvoupodlažní s obytným podkrovím. Každý byt má vlastní balkon nebo terasu. Všechny byty jsou řešeny s důrazem na funkčnost a optimálnímu využití plochy. Směrová orientace bytů je východ - západ. Budova je situována v klidné části Zlína v městké části Kudlov mezi zástavbou rodinných domů. Docházková vzdálenost k zastávce MHD je cca 200m. Automobilem se do centra města pohodlně dopravíte do 5.minut. Pro stavbu je použita sendvičová konstrukce s klasickým dřevěným krovem a betonovou krytinou. Zahájení výstavby proběhne na podzim roku 2007, kompletní ukončení výstavby a předání všech bytů na podzim 2008.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů