Nízkoenergetický bytový areál Dolní Měcholupy IV

Lokalita: Praha 15 - Dolní Měcholupy, Na Návsi
Typizace: 1+kk - 4+kk, 38m2 - 145m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nízkoenergetický bytový areál Dolní Měcholupy IV

Areál je tvořen 3 bytovými domy s celkem 43 bytovými jednotkami,nebytovými prostory a podzemními garážemi.

Díky velkému úspěchu předchozích projektů, vila domů Dolní Měcholupy I, II a III, vznikl další, ještě větší projekt, který je tvořen 3 bytovými domy s celkem 43 bytovými jednotkami a nebytovými prostory. Domy jsou spojeny jako jeden stavební objekt spojen podzemními garážemi. Jednotlivé domy jsou členěny na schodišťové sekce s výtahem. Na každém patře najdete 2-3 byty převážně 3+kk a 4+kk. V menším množství jsou zastoupeny byty kategorie 2+kk a 1+kk. Všechny byty mají lodžie nebo terasu. U bytu v 1.NP je umožněn výstup na terén do přilehlých předzahrádek.
Nízkoenergetický bytový areál Dolní Měcholupy IV se nachází ve vilové čtvrti v centru Dolních Měcholup, Praha 15 v ul. Na Návsi. Díky již zrealizovaným III etapám nízkoenergetických villa domů můžeme tuto část Prahy považovat za "centrum" nizkoenergetického bydlení. Je zde veškerá vybavenost včetně mateřské a základní školy a 3 lékařů. Nákupní možnosti jsou v Europarku Štěrboholy. Fittness je cca 500m od pozemku. Nedaleko je také golfové hřiště Hostivař. Dopravní spojení je 10 linkami MHD zejména na novou stanici metra trasy A Depo Hostivař. Automobilové spojení je přes Kutnohorskou ul. na vnitřní Pražský okruh - Štěrboholskou radiálu nebo přes Uhříněves na D1, přes Dolnoměcholupskou lze rychle dojet na Průmyslovou ul. Již vyhlášená je cyklostezka mezi Dolními Měcholupy a Dolními Počernicemi jak pro cyklisty tak zejména pro in-line bruslaře.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů