Nadstandardní byty Na Višňovce, P6-Horoměřice.

Lokalita: Praha-západ - Horoměřice
Typizace: 42 - 160 m2
Cena: od 2 500 000 Kč do 7 000 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Nadstandardní byty Na Višňovce, P6-Horoměřice.

Zaplatíte pouze rezervační popl.150tis.Kč.Další platby po dokončení hrubé stavby.Parkování a podlahové topení zdarma.Možnost návštěvy vzorového bytu.

Naše společnost nabízí komfortní a nadstandardní byty ve viladomech se dvěmi bytovými jednotkami v každém podlaží. V přízemí se nacházejí byty s vlastními předzahrádkami až 100m2 (vstup do zahrady z každé obytné místnosti), ve druhém podlaží jsou byty s balkóny (každá místnost má vlastní balkón nebo terasu) a ve třetím podlaží jsou luxusní byty s terasami až 60m2(ateliéry). Všechny byty mají dostatek úložného prostoru, úklidové komory, spíže. Pokoje jsou řešeny jako neprůchozí. Byty jsou nadstandardně vybaveny: bezpečnostními vstupními dveřmi, dýhovanými interiérovými dveřmi s obložkovou zárubní, výsokozátěžovými laminátovými podlahami tloušťky 12.2 mm americká série, sanita řady Exclusiv, vysoce kvalitní obklady a dlažby(velký format), baterie Grohe/Hansa, samostatné WC závěsné se skrytým splachováním a přípravou na pračku, kvalitní dřevěná eurookna s mikroventilaci, příprava na pračku v samostatné místnosti, všechny kuchyně a koupelny jsou přímo větratelné okny. Parkování je již v ceně. Byty se nacházejí v blízkosti Horoměřického lesa(5 min) a Šáreckého údolí (15 min). Lokalita je v těsně blízkosti Prahy 6, Dejvice (M Dejvická, 15 min), obchodního centra Šestka (10 min) a mezinárodní školy v Nebušících(5 min).


Katastrální území obce Horoměřice si zachovalo do dnešní doby charakter intenzivně využívané zemědělské krajiny. Celková plocha území je 787 ha, z toho vlastní obec má plochu 122 ha, zbytek 665 ha tvoří zemědělská půda. Obec je součástí pražské aglomerace, nachází se v těsné blízkosti severo západní Hranice hlavního města (l Km). Dojezdová vzdálenost ke stanici pražského metra Dejvická je cca 8 Km. Na území hlavního města Prahy se nacházejí veškeré správní orgány, obyvatelé Horoměřic do Prahy dojíždejí nejen za zaměstnáním (např. mezinárodní letiště Ruzyně cca10minut jízdy), ale i za vzděláním (v obci je základní a materská škola). Obec má asi 1600 obyvatel. Současná zástavba je převážne vilového charakteru skládající se z nízkopodlažní zástavby rodinných domků a vil, především novostaveb. Převažují přízemní domy s obytným podkrovím, se sedlovou střechou. Obcí probíhá komunikace 1.třídy z Prahy na Kralupy nad Vltavou. V nejbližší době zde bude zahájena výstavba expresního okruhu Prahy, který je plánován na jižní straně obce, tj. témeř na rozhraní Horoměřic s Prahou. Obec Horoměřice má veškerou občanskou vybavenost; vlastní obecní policii, hasičský sbor, zdravotní středisko, veterinárního lékaře, značkový autoservis včetne dalších doplňkových služeb pro motoristy, kadeřnictví, pekárnu, nákupní středisko (potraviny drobné zboží) a restaurace. V rámci připravované výstavby obytných budov a rodinných domků se budou služby rozšiřovat zejména o další prodejní plochy, bude se rozširovat škola včetne sportoviště. Z ekologického hlediska nejsou v obci a jejím okolí žádné továrny ani spalovny, tzn.znečištovače ovzduší.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů