Nad Rokytkou - Zahrady nad Rokytkou

Lokalita: Praha - Vysočany
Typizace: 28 m2 - 87,1 m2
Cena: 1 781 600 Kč - 6 351 555 Kč s DPH
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lexxus.cz/detail-projektu/118-nad-rokytkou---zahrady-nad-rokytkou?formAction=search&name=Nad+Rokytkou&forsale=1
Prodejce:
Nad Rokytkou - Zahrady nad Rokytkou

1.rok platíme hypotéku za Vás
PROJEKT DOKONČEN V DUBNU 2008. POSLEDNÍCH 20 BYTŮ IHNED K NASTĚHOVÁNÍ.

O mnoha lokalitách se říká, že jsou zeleným ostrovem nebo oázou klidu uprostřed hektické metropole. O dokončeném projektu Zahrady Nad Rokytkou to ale platí dvojnásob. Jižní stranu chrání val bývalé železniční vlečky, na kterém povede cyklistická stezka, ze západní strany ohraničuje celé území zahrádkářská kolonie a vše uzavírá koryto říčky Rokytky, obklopené krásnými vzrostlými stromy.

Zahrada se sedmi pětipodlažními vila-domy (celkem 195 bytových jednotek s balkonem či terasou, 1+kk až 3+kk) odráží proměnu přírody v průběhu čtvera ročních období. V jejím centru je navrženo útulné náměstíčko s dominantním sloupem zdobeným symboly jednotlivých ročních období, tento motiv se zde projevuje i jako domovní znamení. Za samozřejmost developer považuje zbudování dětského hřiště.

Všechny byty mají k dispozici sklepní kóji v suterénu domu, kde jsou také podzemní garážová stání. A dostatek míst k parkování je i před domy.

V interiéru se počítá s vyšším standardem vybavení odpovídajícímu rezidenčnímu charakteru bydlení. Nejsou proto opomenuty i tak příjemné detaily jako například okna v koupelně, rohová okna k panoramatickému výhledu do zeleně u krajových bytů, oddělená toaleta a další.

K bytu nutno přikoupit parkovací stání a sklep.
Výbava: vybavená koupelna

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů