Nad Rokytkou - Rezidence Nad Rokytkou

Lokalita: Praha 9 - Vysočany U Elektry
Typizace: 160 bytů od 37m2 do 118 m2
Cena: od 2 067 000 Kč do 7 623 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.nadrokytkou.cz/clanek/14/o-projektu/
Prodejce:
Nad Rokytkou - Rezidence Nad Rokytkou

Rezidenční čtvrť Nad Rokytkou se rozkládá přibližně 20 minut od centra Prahy na břehu říčky Rokytky, která protéká Vysočany v úseku ohraničeném ulicemi Freyova a Kbelská. Ačkoliv to odsud není daleko k důležité dopravní spojnici Průmyslová, celá oblast se vyznačuje klidným prostředím a na poměry Prahy nadstandardním množstvím zeleně. A protože cílem celého projektu je stavět právě na těchto benefitech, naši projektanti vsadili na nízké bytové domy, které budou zasazeny do upravené parkové plochy. Příjemné přírodní prostředí navíc podtrhne cyklistická stezka, která propojí celou čtvrť od západu k východu a dokonce ji spojí i s centrem Prahy. Vy i vaše děti se tak budou moci snadno a bezpečně pohybovat po celé čtvrti, ať už kvůli hrám, sportu, navazování nových přátelství nebo cestě do okolí. Součástí projektu nové čtvrti je také vytvoření nové a podpora stávají infrastruktury. Proto přímo Nad Rokytkou vzniknou základní a mateřská škola, sportovní centrum, hotel a ulice U Elektry projde renovací. O snadný a rychlý přístup do okolí včetně zastávek metra se postará několik můstků přes rušné komunikace.
Novinkou je oznámení etapy 7 a 8, které leží vedle Zahrad, respektive na druhém břehu Rokytky. Tyto etapy budou mít podobný charakter jako celá čtvrť a citlivě doplní její severní část.

Adresa U Elektry, Praha 9
Lokalita Praha 9 - Vysočany
Cena 2 260 660 Kč - 8 309 070 Kč s DPH
První splátka 339 099 Kč - 1 246 361 Kč s DPH
Ve velikostech 36,8 m2 - 118 m2
WWW adresa http://www.nadrokytkou.cz
U některých nemovitostí je nutné zakoupit:
Parkovací stání od 320 851 Kč s DPH
Sklepní kóje od 76 300 Kč s DPH

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů