Nad Bohemkou - II. Fáze

Lokalita: Praha 10 - Vršovice, Pod Stupni
Typizace: od 1+1 do 4+1, od 38 m2 do 118 m2
Cena: od 2 662 000 Kč do 7 444 613
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.nadbohemkou.cz/pages/cenik.html
Prodejce:
Nad Bohemkou - II. Fáze

3 bytové objekty: celkem 41 bytových jednotek, Dispozice: 1+1 až 4+1/L, Velikost: od 38 m2 do 118 m2, Počet garážových stání: 77, Prodej nebytového komerčního objektu: 200 m2.

Celý obytný soubor původních i zcela nových bytových a nebytových objektů vytvoří svým charakterem klidný a bezpečný vnitroblok přístupný ze slepé ulice Pod Stupni. Rodiče s dětmi, kteří zvolí bydlení v tomto prostředí, jistě ocení vzniklou oázu klidu a bezpeční, oproštěnou od rušivého dopravního provozu pod okny.

Obytný soubor Nad Bohemkou se nachází v samém centru Vršovic - mezi Vršovickým náměstím a Havlíčkovými sady, v těsné blízkosti Královských Vinohrad. Lokalita patří k největším hodnotám projektu: neuvěřitelně blízko centru Prahy, přitom v zeleni, s vynikající infrastrukturou i dopravním spojením a s rozsáhlým sportovním zázemím - v okolí je řada sportovních zařízení od sokolovny přes fotbalový stadion Bohemians až po zimní stadion Hassa. Bezprostřední dostupnost centra Prahy umožní obyvatelům domů snadnou návštěvu kulturních institucí i obchodních center.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů