NEJLEVNĚJŠÍ BYTY od 29.500 Kč/m2 - Jesenice u Prahy

Lokalita: Jesenice -
Typizace: od 48m2 do 91m2, 2+kk-3+kk
Cena: od 29 500 Kč/m2 do 36 700 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vasebyty.cz/byty/jesenice-u-prahy/lokalita-v-rohaci
Prodejce:
NEJLEVNĚJŠÍ BYTY od 29.500 Kč/m2 - Jesenice u Prahy

5 důvodů proč bydlet právě zde:

NEJLEVNĚJŠÍ BYTY za ceny 29.500 až 36.700 Kč/m2 vč. DPH v Jesenici u Prahy
snadné spojení MHD do centra Prahy (na metro "C" Opatov nebo Budějovická)
veškerá občanská vybavenost
klidná lokalita obklopená přírodou
individuální přístup v otázkách financování - stačí uhradit pouze rezervační poplatek, následující platby až po dokončení hrubé stavby

Jesenice leží jen 6 km od jihovýchodních hranic Prahy. Dopravní spojení s hlavním městem je díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 takřka ideální. Spojení s metropolí zajišťují také pravidelné autobusové linky MHD, které Vás dovezou až ke stanici metra "C" Opatov nebo Budějovická. Nejen díky dobré dopravní dostupnosti, ale také pro svou občanskou vybavenost, se Jesenice řadí mezi jednu z nejžádanějších lokalit k bydlení v okolí Prahy. V místě najdete mateřskou a základní školu, zdravotní středisko (praktický lékař, dětský lékař, zubní oddělení), společenské centrum se dvěma sály, restauraci, knihovnu a různé areály pro sportovní a volnočasové aktivity. Na velké nákupy nebo za zábavou můžete vyrazit do obchodního centra Chodov nebo do nedalekého shopping parku Průhonice, kde naleznete širokou škálu obchodů a služeb. Navíc můžete navštívit Aquapalace Praha, což je zábavní komplex s největším aquaparkem ve střední Evropě, nabízející sportovní a relaxační vyžití pro celou rodinu.

Jesenice nenabízí jen atraktivní bydlení nedaleko Prahy, ale hlavně klidný život v blízkosti přírody. Tamní lesy, které se táhnou podél Botiče a Záhořanského potoka, jsou jako stvořené k rodinným výletům nebo projížďkám na kole. Nedaleké Průhonice naopak lákají k návštěvě místního zámku nebo k procházkám vyhlášenou botanickou zahradou.

V současné době probíhá realizace nového obchvatu Jesenice (jedná se o propojení D1 a D5), který odkloní tranzitní dopravu mimo obec, a ta si díky tomu zachová ráz klidného místa určeného především k odpočinku a relaxaci. Navíc také přispěje k výraznému zkrácení času potřebného např. při cestě autem do zaměstnání.

Popis projektu:

Samotná výstavba je situována na západní okraj obce, do klidné lokality plynule navazující na stávající zástavbu, kde v první etapě vzniknou tři čtyřpodlažní bytové domy. Každý z nich bude obsahovat 20 bytových jednotek o dispozičním řešení 2+kk a 3+kk. Ve vybraných domech budou navíc umístěny nebytové prostory určené pro občanskou vybavenost nově vznikající zástavby. Komfort bydlení přízemních bytů budou navíc zvyšovat oplocené předzahrádky.

Po dokončení první etapy výstavby započne etapa druhá, celý obytný soubor bude nakonec čítat přibližně 160 bytových jednotek. Nová výstavba počítá i s vybudováním centrálního parku a několika dětských hřišť přímo v lokalitě.

Financování výstavby je zajištěno jak z vlastních zdrojů developera, tak dodavatelským úvěrem silné a stabilní stavební firmy Konstruktiva Branko a.s. Za účelem realizace tohoto projektu vzniklo konsorcium společností BEMETT a již zmíněné firmy Konstruktiva Branko a.s. Společně s tímto dodavatelem jsme v minulosti úspěšně realizovali tři bytové projekty čítající celkem 273 bytů (Rudná u Prahy - lokalita "Obchodní", Jesenice u Prahy - lokalita "Mladíkov" a Praha 10 Uhříněves - lokalita "V Kuťatech") v celkové hodnotě 670 mil. Kč. To vše bude zárukou včasného a především kvalitního dokončení celé stavby.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů