NAD BOHEMKOU

Lokalita: Praha - Vršovice
Typizace: 1+1 až 4+kk, od 38 m2 do 118 m2
Cena: 4 317 851 - 7 058 801 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.nadbohemkou.cz/
Prodejce:
NAD BOHEMKOU

Projekt představuje celkovou rekonstrukci a dostavbu 5 obytných prefabrikovaných domů (D, A1, A2, B1, B2), které byly postaveny na přelomu 80-tých a 90-tých let minulého století uprostřed historické zástavby. Projekt rovněž zahrnuje výstavbu 3 nových objektů – bytového domu N1, nebytového objektu N2 a objektu podzemních garáží G o kapacitě 75 garážových stání.

Rekonstrukce stávajících domů je důkladná a po jejím skončení lze jen těžko původní objekty poznat. Mají nové fasády městského typu a střechy nástaveb se tvarem přizpůsobují okolním domům. Původní blokovou zástavbu evokují i novostavby N1 a N2.

Vnitřní dispozice bytů i společných prostor byly změněny tak, aby lépe vyhovovaly modernímu stylu bydlení. Chodby a schodiště s velkoformátovou dlažbou, prostornými podestami a skleněnou výtahovou šachtou, odhlučnění stěn mezi byty i bezbariérový přístup do bytů, to vše podstatně zvedlo komfort bydlení.

Vzhledem k rozsahu rekonstrukce je samozřejmé, že změnou musela projít i technická infrastruktura domů - v každém objektu je nainstalována vlastní moderní kotelna a kompletní výměny nezůstaly ušetřeny ani elektrorozvody, stupačky a vzduchotechnika.

Pozemky ve vnitrobloku jsou využity k zajištění dopravní obsluhy, a to zejména pro nadzemní garáže a pro objekty B1 a B2. Na části pozemků budou provedeny sadové úpravy s cílem zajistit místo pro příjemný odpočinek dospělých i prostor k bezpečným hrám dětí.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů