Modřanský Háj

Lokalita: Praha 12 - Komořany, Do Koutů
Typizace: od 40 m2do 104 m2
Cena: od 2 692 060 Kč do 7 626 600 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Dny otevřených dveří 17.-19.dubna
WWW: http://www.modranskyhaj.cz/
Prodejce:
Modřanský Háj

Modřanský Háj se nachází v Městské části Praha 12 v přírodní lokalitě, pouze 15 minut od centra města. Bydlení je obklopeno zelení, chodníky, dětským hřištěm a nabízí služby polyfunkčního domu.

Praha 12 je jednou z nejvyhledávanějších pražských částí díky své ideální poloze v blízkosti golfového hřiště, tenisového areálu, cyklostezky u Vltavy, a také díky snadnému napojení na dálnice. Předností tohoto projektu je veškerá občanská vybavenost, blízkost mateřské, základní i střední školy, zdravotnických zařízení a sportovišť.

Projekt Modřanský Háj se nachází v ulici Do Koutu a sousedí s přírodním parkem Modřanská rokle - Cholupice. Lokalita nabízí bydlení v přírodě s občanskou vybaveností.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů