Moderní bydlení v Paláci Ehrlich

Lokalita: Plzeň 3 - Východní předměstí, Šafaříkovy sady
Typizace: od 50m2 do 120m2
Cena: od 2 574 144 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.pubec.cz/luxusni-byty-ehrlich
Prodejce:
Moderní bydlení v Paláci Ehrlich

Hledáte moderní bydlení uprostřed historické části města? Máte vysoké požadavky na standard bydlení? Pak je tato nabídka určena právě pro vás. Prestižní projekt “Palác Ehrlich”, jehož výstavba již byla zahájena, bude vybudován uprostřed zeleně Šafaříkových sadů v centru města Plzně. Budova nabídne svým obyvatelům možnost výběru z nejrůznějších dispozic a výměr nových bytů od těch nejmenších až po luxusní mezonety. Projekt je navržen tak, aby bylo ve všech prostorech dostatek světla. Součástí všech bytů jsou terasy či balkóny. V podzemních podlažích bude k dispozici dostatek parkovacích míst. Pocit maximálního bezpečí zajistí obyvatelům domu kamerový systém a recepce se 24h službou.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů