Moderní bydlení v Mikulově - Pálavská alej

Lokalita: Moderní bydlení v Mikulově - Pálavská alej - Pálavská alej
Typizace: 1+kk - 3+kk, od 28m2 do 118 m2
Cena: od 997 400 Kč do 5 540 900 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bydleni-mikulov.cz/
Prodejce:
Moderní bydlení v Mikulově - Pálavská alej

Výstavba bytů uprostřed přírody, s možnostmi sportovního vyžití, odpočinku a zábavy, a přitom nedaleko centra města. Neopakovatelná příležitost a ojedinělý projekt moderního bydlení.

K dispozici jsou byty 1 + kk, 2 + kk, 3 + kk. O velikostech od nejmenších 1 +kk (27,9 m2) až po 3 + kk(118,1 m2). Lokalita nabízí vysoký standard, zastřešená parkovací stání, balkony a terasy. Zkrátka bydlení uprostřed nádherné přírody nedaleko historického centra města Mikulov. Jedná se o atraktivní a snadno dostupnou lokalitu.


Nový bytový komplex Pálavská alej s občanskou vybaveností all inclusive se nachází přímo v srdci nejvýznamnější vinařské oblasti na svazích Pálavy, a to na strategické dopravní tepně mezi Vídní a Brnem. Areál je situován na okraji severovýchodní části města Mikulov. Naleznete tady místo, které nabízí bydlení s luxusem města uprostřed rozsáhlých sluncem zalitých vinic. Obyvatelé komplexu Pálavská alej budou mít v přímé blízkosti veškerou nabídku obchodů, služeb, zábavy a relaxace, sportovní areály, přírodu, kulturní zařízení. Pálavská alej je situována na severovýchodním okraji města Mikulova s osmisetletou historií, kde hrozny zrály na sluncem zalitých svazích dávno předtím, než byl položen první kámen na stavbu domu tohoto dnes nejvýznamnějšího vinařského města. V blízkosti se nachází vyhledávané turistické lokality a památky, ideální místo pro trávení letní či zimní dovolené. Místo, které si vaše nervy zamilují. Vynikající podmínky pro sportovní aktivity vám nabídne přímo polyfunkční komplex Pálavské aleje, samotné město i přilehlé okolí. Svůj kout si na Pálavě najde vášnivý turista, cyklista nebo milovník vody či rybaření. Můžete se vydat do dávné historie nebo za zábavou anebo jen tak na procházky do vinic a mezi vinné sklepy rozeseté podél cest na okrajích místních vesnic

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů