Mladá Boleslav - Bytové domy Radouč Park II

Lokalita: Mladá Boleslav II - Na Radouči
Typizace: 32 bytů od 83m2 do 116m2, 3+kk
Cena: od 2 671 000 Kč do 4 675 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Mladá Boleslav - Bytové domy Radouč Park II

Prodej nových bytů na hranici přírodní rezervace Radouč. Výstavba zahájena bytovým domem A ve kterém se nachází 32 bytů 3+kk s lodžíí, 32 sklepní boxů a parkovacích stání v ceně bytu.

V bytovém domě A se bude nacházet 32 bytů, sklepní boxy a krytá parkovací stání pro vlastníky bytů. V ceně bytu je zahrnuto parkovací stání v přízemí domu a sklepní box. Teprve až třetí nadzemní podlaží je navrženo jako obytné, což znamená lepší výhled ze všech bytů a vytváří lepší pocit bezpečnosti. Z vyšších pater se potom nabizí široký výhled do okolí, včetně lesoparku PADOUČ. Samozřejmostí je občanské vybavení, jakým je městská hromadná doprava (5 min. do centra města), sousední základní a mateřská škola a nově otevřené nákupní středisko Interspar.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů