Mezonetové byty s výhledem na Vyšehrad

Lokalita: Praha - Nusle, Jaromírova
Typizace: 4+kk, 147 m2 5+kk, 162 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Mezonetové byty s výhledem na Vyšehrad

Nabízíme vám bydlení v centru Prahy s výhledem na Vyšehrad. Jedná se o výstavbu dvou nadstandardních mezonetových bytů, jejíž dokončení naše společnost předpokládá na konci roku 2008.

Dvoupodlažní byt 4+kk s terasou o celkové velikosti 147 m2; Ve spodním patře bytu je umístěna prostorná předsíň, velká obytná kuchyň, ložnice, koupelna s vanou a toaletou. Ve vrchním patře dvě ložnice, z toho jedna s terasou, koupelna, samostatné WC, komora a otevřená galerie. Dvoupodlažní byt 5+kk s terasou o celkové velikosti 162 m2; Ve spodním patře obytná kuchyň, předsíň, samostatné WC, koupelna s vanou, dvě ložnice. Ve vrchním patře dvě ložnice, z toho jedna s terasou, koupelna, samostatné WC, komora a otevřená galerie. Otevřený prostor, který vznikne propojením obývacího pokoje s galerií v 2. patře, dodá bytu atmosféru loftu. Z oken obytných kuchyní bude výhled na Vyšehrad. Byty budou postaveny v půdní vestavbě pětipodlažního nájemního domu, který je chráněn v památkové zóně Nusle, v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí, nová technologie výtahu, výměna stoupaček vody, kanalizace a plynu, rekonstrukce interiéru, silnoproudých i slaboproudých rozvodů, osvětlení chodeb a schodišť, nová společná anténa, rozvody domácího telefonu, oprava balkonů a dvorní části schodiště, nové klempířské prvky, kompletní rek. střechy, komínů, nový hromosvod. Standardy bytů jsou podrobně popsány na našich webových stránkách. Samozřejmostí je možnost ovlivnit vybavení bytů, jejich vzhled (dlažba, podlahy, dveře, sanita) a částečně i dispozici.

Jaromírova ulice se nachází v blízkosti historického centra Prahy na rozhraní katastrálních území Vyšehrad, Nové Město a Nusle. Díky své poloze je dobře dostupná z centra Prahy MHD cca 10 min a automobilem 5 min. Dům č. 9 je je v těsné blízkosti hotelu Union Praha, nedaleko Albertova a především historického opevnění Vyšehrad. Je zde plná občanská vybavenost: restaurace, obchody s potravinami a zbožím denní potřeby, školy, školky, kulturní zařízení

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů