Mezonetové byty Rajská Zahrada

Lokalita: Praha 9 - Černý most, Volkova
Typizace: od 42m2 do 90m2
Cena: od 1 995 000 Kč do 3 785 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realitnipomoc.cz/nemovitost.php?id=166
Prodejce:
Mezonetové byty Rajská Zahrada

Byty v mezonetové nástavbě na panelovém domě v ul. Volkova, Praha 14, Černý Most.

Vybavení bytů: bezpečnostní dveře, vnitřní dveře s obložkovou zárubní, plastová okna, dlažba a obklady RAKO, plavoucí podlahy s imitací buku V bytových jednotkách je příprava na instalaci myčky, kuch. dřezu s drtičem odpadků, el. sporáku se sklokeramickou deskou a pro automatickou pračku. V koupelnách podlahové vytápění, dle přání zákazníka vana nebo sprchový kout Ravak. Na toaletách závěsné WC. Vytápění spolu s ohřevem teplé vody je řešeno z kotelny, která bude sloužit pouze pro nástavbu . Spolu s nástavbou je plánované zateplení fasády stávajícího domu.

Dobré spojení do centra metrem B stanice Rajská Zahrada nebo Černý Most, v okolí zeleň, a dobrá dopravní dostupnost z dálnic a Jižní spojky, veškerá občanská vybavenost.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů