Městská brána Ostrava

Lokalita: Ostrava - Moravská Ostrava, Kostelní náměstí
Typizace: 37 bytů od 65m2 do 120 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.mestskabrana.cz/
Prodejce:
Městská brána Ostrava

Městská brána nabízí 37 nadstadardních bytů v dispozičním řešení 2+kk až 4+kk ve výměrách od 64m2 do 119m2, 7 obchodních prostor, originální dvoupodlažní kavárnu, garážová stání.Bytový dům Městská brána je zasazen do samotného historického centra města. Jak už název napovídá, vyroste zde nové unikátní bydlení namísto původní a dnes již zaniklé městské brány u Kostelního náměstí, v místě vzdáleném pouhých 200 metrů od centrálního Masarykova náměstí. Městská Brána je dokonalým příkladem zajímavé moderní architektury, respektující nejnovější světové trendy a zároveň snoubící se s historií města.

Situace na finančních trzích se stále nelepší. Podmínky pro poskytnutí hypotéčního úvěru na koupi bytu se oproti minulosti velmi zpřísnily a v dnešní době není jednoduché získat hypotéku. Rovněž společnosti stavějící byty s obtížemi vyhovují požadavkům bank na financování výstavby. Proto je nezbytné přicházet s novými možnostmi a podmínkami při prodeji bytů či obchodních prostor.

Projekt Městská brána je garantován společností Metrostav Development a.s. Díky tomu, že patříme do Skupiny Metrostav, jejíž roční obrat činí téměř 30 mld. Kč, jsme dokázali některé stavební hmoty a výrobky nakoupit za nižší ceny. Také se nám podařilo vyjednat výhodnější podmínky s dodavatelem stavby oproti podmínkám sjednaným před zahájením stavby, kdy byly ceny některých stavebních hmot a výrobků až o 10-20% vyšší.
Díky tomu můžeme získané úspory promítnout do ceny bytů a nabídnout Vám individuální jednání o ceně, způsobu její úhrady a možnostech financování.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů