Mělnická 10 - Malá Strana

Lokalita: Praha 5 - Malá Strana, Mělnická
Typizace: od 88m2 do 91 m2
Cena: od 4 100 740 Kč do 4 279 240 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.professionals.cz/melnicka_prezentace/
Prodejce:
Mělnická 10 - Malá Strana

Mělnická 10 je jako stvořena pro ty, kdo touží po životě v budově s historií, ale současně požaduje komfort dnešního moderního bydlení. Za zrestaurovanou fasádou domu ze 19. století a dobovými dřevěnými dveřmi najdete 12 luxusních bytů ve velikostech od 94 m2 - 120 m2.

V Mělnické ulici jste ze všech stran obklopeni historií - nejvýznamnější pražské historické památky se nachází jen několik kroků od domu - Pražský Hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Židovská čtvrt a mnohé další. Stejně tak v těsné blízkosti domu najdete i mnohé z vyhledávaných restaurací, galerie, oblíbená divadla, koncertní síně a obchodní centra. Vše je na dosah.
Moderní design a s vytříbeností použité materiály se propojí s původními a nechají tak vyniknout kráse objektu. Vkusné použití nových materiálů s původními při rekonstrukci budovy kombinujíc restaurované části s replikou tak dodá výsledné práci punc exklusivity.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů